SMAKNT170A
- Артикул производителя:
- SMAKNT170A
- Производитель/Бренд:
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Краткое описание:
- TVS SMD 170V 1000W Uni-directio
- Производитель :
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.6A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SMA-NT
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMA-NT
- Type :
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V