SMAK5NT120CA
- Артикул производителя:
- SMAK5NT120CA
- Краткое описание:
- TVS SMD 120V 1500W Bi-direction
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 133V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 193V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 120V