SMB10J170CA-Q1
- Артикул производителя:
- SMB10J170CA-Q1
- Производитель/Бренд:
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Краткое описание:
- TVS SMD 170V 1000W Bi-direction
- Производитель :
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.67A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMB-F
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 189V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 275V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 170V