SMAHS15A
- Артикул производителя:
- SMAHS15A
- Краткое описание:
- TVS SMD 15V 400W Uni-directiona
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V