SM4F45CA-MS-Q1
- Артикул производителя:
- SM4F45CA-MS-Q1
- Краткое описание:
- TVS SMD 45V 400W Bi-directional
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V