SM6NT180CA
- Артикул производителя:
- SM6NT180CA
- Производитель/Бренд:
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Краткое описание:
- TVS SMD 180V 600W Bi-directiona
- Производитель :
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.06A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SOD-123NT
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123NT
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 201V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 292V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 180V