SMAKNT200A-Q1
- Артикул производителя:
- SMAKNT200A-Q1
- Краткое описание:
- TVS SMD 200V 1000W Uni-directio
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 224V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 324V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 200V