SMA6SF14A
- Артикул производителя:
- SMA6SF14A
- Краткое описание:
- TVS SMD 14V 600W Uni-directiona
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 25.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 15.6V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 23.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 14V