SMAK5NT150A-Q1
- Артикул производителя:
- SMAK5NT150A-Q1
- Краткое описание:
- TVS SMD 150V 1500W Uni-directio
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 167V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 243V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 150V