SMA6SF45CA-Q1
- Артикул производителя:
- SMA6SF45CA-Q1
- Производитель/Бренд:
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Краткое описание:
- TVS SMD 45V 600W Bi-directional
- Производитель :
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SMA-FL
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Power Line Protection :
- No
- Supplier Device Package :
- SMA-SF
- Type :
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V