SMAKNT40A
- Артикул производителя:
- SMAKNT40A
- Краткое описание:
- TVS SMD 40V 1000W Uni-direction
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 15.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 44.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 64.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 40V