SMAHS12A
- Артикул производителя:
- SMAHS12A
- Производитель/Бренд:
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Краткое описание:
- TVS SMD 12V 400W Uni-directiona
- Производитель :
- Formosa Microsemi Co., Ltd.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20.1A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- DO-221AC, SlimSMA
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Supplier Device Package :
- SMA-HS
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V