SM4NT250A
- Артикул производителя:
- SM4NT250A
- Краткое описание:
- TVS SMD 250V 400W Uni-direction
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 990mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 279V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 405V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 250V