SMA6SF100A-Q1
- Артикул производителя:
- SMA6SF100A-Q1
- Краткое описание:
- TVS SMD 100V 600W Uni-direction
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V