JANTXV1N6108US
- Артикул производителя:
- JANTXV1N6108US
- Производитель/Бренд:
- Semtech Corporation
- Краткое описание:
- MIL 500 W BIPOLAR TVS SQUARE : S
- Производитель :
- Semtech Corporation
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 28.2A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- SQ-MELF
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 10.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 17.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 9.1V