JAN1N6126US
- Артикул производителя:
- JAN1N6126US
- Производитель/Бренд:
- Semtech Corporation
- Краткое описание:
- MIL 500 W BIPOLAR TVS, SQUARE:SQ
- Производитель :
- Semtech Corporation
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5.1A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- SQ-MELF
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 61.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 98V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 51.7V