SMF4L13A-Q
- Артикул производителя:
- SMF4L13A-Q
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- DIODE TVS 400W UNI SMF
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 18.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123F
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SOD-123FL
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V