1.5SMC36C R6
- Артикул производителя:
- 1.5SMC36C R6
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 1500W DO214AB SMC
- Производитель :
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 30A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 32.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 52V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 29.1V