SMF11AT1G
- Артикул производителя:
- SMF11AT1G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- 200W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSO
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 11A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123FL
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 12.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 18.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 11V