5.0SMDJ110A-QH
- Артикул производителя:
- 5.0SMDJ110A-QH
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 28.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Power Line Protection :
- No
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 177V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V