SMAJ8.5CAHM3/I
- Артикул производителя:
- SMAJ8.5CAHM3/I
- Краткое описание:
- TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AC
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 27.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 14.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8.5V