SMA5J15AHM3/H
- Артикул производителя:
- SMA5J15AHM3/H
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V