1.5SMC43CAHM3/I
- Артикул производителя:
- 1.5SMC43CAHM3/I
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO214AB
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 25.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 59.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36.8V