P4SMA190CA BK
- Артикул производителя:
- P4SMA190CA BK
- Производитель/Бренд:
- Central Semiconductor Corp
- Краткое описание:
- TVS DIODE 190VWM 308VC SMA
- Производитель :
- Central Semiconductor Corp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SMA
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 209V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 308V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 190V