SMBJ22CA-QH
Артикул производителя:
SMBJ22CA-QH
Производитель/Бренд:
Bourns Inc.
Краткое описание:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMB
Производитель :
Bourns Inc.
Категория товара :
TVS - Diodes
Applications :
Automotive, Telecom
Bidirectional Channels :
1
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
16.9A
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AA, SMB
Power - Peak Pulse :
600W
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SMB (DO-214AA)
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
Voltage - Breakdown (Min) :
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
35.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
22V