MXLPLAD7.5KP43CA
- Артикул производителя:
- MXLPLAD7.5KP43CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 108A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 7500W (7.5kW)
- Supplier Device Package :
- Mini-PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V