MXLPLAD7.5KP150A
Артикул производителя:
MXLPLAD7.5KP150A
Производитель/Бренд:
Microsemi Corporation
Краткое описание:
TVS DIODE
Производитель :
Microsemi Corporation
Категория товара :
TVS - Diodes
Applications :
Automotive
Bidirectional Channels :
Capacitance @ Frequency :
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
Nonstandard SMD
Power - Peak Pulse :
7500W (7.5kW)
Power Line Protection :
No
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Mini-PLAD
Type :
Zener
Unidirectional Channels :
1
Voltage - Breakdown (Min) :
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
150V