MXLPLAD7.5KP100A
- Артикул производителя:
- MXLPLAD7.5KP100A
- Производитель/Бренд:
- Microsemi Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE
- Производитель :
- Microsemi Corporation
- Applications :
- Automotive
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 7500W (7.5kW)
- Supplier Device Package :
- Mini-PLAD
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V