MAPLAD7.5KP150A
- Артикул производителя:
- MAPLAD7.5KP150A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 7500W (7.5kW)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 150V