PESD15VL1BA/S911X
- Артикул производителя:
- PESD15VL1BA/S911X
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 44VC SOD323
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- 16pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 5A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Peak Pulse :
- 200W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 17.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 44V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V (Max)