SA26CAHB0G
- Артикул производителя:
- SA26CAHB0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 53.5VC DO204AC
- Производитель :
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 12.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V