SA13AHB0G
- Артикул производителя:
- SA13AHB0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 24A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V