SA100CAHB0G
- Артикул производителя:
- SA100CAHB0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AC
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.2A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V