BZW04-188B B0G
- Артикул производителя:
- BZW04-188B B0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AL
- Производитель :
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- General Purpose
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 1.4A
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AL, DO-41, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-204AL (DO-41)
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 209V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 301V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 188V