BZW06-299B A0G
- Артикул производителя:
- BZW06-299B A0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 299VWM 618VC DO204AC
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 6.5A (8/20µs)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Supplier Device Package :
- DO-204AC (DO-15)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 332V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 618V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 299V