1.5KE110A A0G
- Артикул производителя:
- 1.5KE110A A0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-201
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 105V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 152V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 94V