BZW04-376BHA0G
- Артикул производителя:
- BZW04-376BHA0G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 376VWM 603VC DO204AL
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 670mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 418V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 603V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 376V