BZW04-273 A0G
- Артикул производителя:
- BZW04-273 A0G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 273VWM 438VC DO204AL
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 900mA
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 400W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 304V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 438V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 273V