SMDJ17CAHR7G
- Артикул производителя:
- SMDJ17CAHR7G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AB
- Производитель :
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 108.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 27.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 17V