SMCJ45CA M6G
- Артикул производителя:
- SMCJ45CA M6G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
- Производитель :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 21A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V