SM6S30HE3/2D
- Артикул производителя:
- SM6S30HE3/2D
- Краткое описание:
- TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO218AB
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 86A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 4600W (4.6kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 30V