1.5KA36HE3/51
- Артикул производителя:
- 1.5KA36HE3/51
- Краткое описание:
- TVS DIODE 29.1VWM 52VC 1.5KA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 28.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 32.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 52V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 29.1V