1.5KA18AHE3/51
- Артикул производителя:
- 1.5KA18AHE3/51
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC 1.5KA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 59.5A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 17.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 25.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15.3V