1.5KA15HE3/51
- Артикул производителя:
- 1.5KA15HE3/51
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12.1VWM 22VC 1.5KA
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 68.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 22V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12.1V