1.5KA11AHE3/51
- Артикул производителя:
- 1.5KA11AHE3/51
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC 1.5KA
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 96.2A
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 185°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AA, DO-27, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 1.5KA
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 10.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 15.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 9.4V