MXLPLAD36KP51CAE3
- Артикул производителя:
- MXLPLAD36KP51CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 437A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 56.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 82.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 51V