MXLPLAD36KP260AE3
- Артикул производителя:
- MXLPLAD36KP260AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 260VWM 419VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 86A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Supplier Device Package :
- PLAD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 289V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 419V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 260V