MXLPLAD36KP24AE3
- Артикул производителя:
- MXLPLAD36KP24AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 24VWM 39.8VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 905A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 26.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 39.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 24V