MPLAD36KP350CAE3
- Артикул производителя:
- MPLAD36KP350CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 350VWM 564VC PLAD
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 64A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 389V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 564V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 350V