MPLAD36KP280AE3
- Артикул производителя:
- MPLAD36KP280AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 280VWM 451VC PLAD
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 80A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 36000W (36kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 311V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 451V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 280V